Gry grozy na żywo

Coraz większą popularnością w Polsce cieszą się specjalne pokoje, w których zamyka nas psychopata, a my mamy jedynie godzinę by ujść z życiem? Czy to jest opis najgorszego koszmaru? Nie, to scenariusz nowej zabawy, zainspirowanej przez gry komputerowe. Owym psychopatą jest tak naprawdę firma, której płacimy za 60 minut rozwiązywania zagadek i łamigłówek, otwierania kłódek i rozpracowywania kodów do sejfu, aby poczuć na własnej skórze wolność po ucieczce z tzw. escape room.

Czytaj dalej 19.09.2010. 21:44

Zasady gry Dragon Age

Dragon Age to gra bazująca na taktyce. Gracz ma do wyboru trzy klasy graczy: wojownika, łotrzyka oraz czarodzieja. Każda z wymienionych postaci ‘posiada’ indywidualną historię, która ma diametralny wpływ na przebieg dalszej gry.

Główny bohater formułuje swą maksymalnie trzy osobową drużyną, by wraz z nimi zrealizować cel gry, mianowicie pokonać zło – demonicznego boga – i wprowadzić ład pomiędzy skłócone narody. Orężem tytułowego bohatera jest magia i tajemnicze zaklęcia. To jego moc, która łączy się ze sprytem i technikami taktycznymi. Dragon Age buduję swą pozycję również dzięki silnym relacjom, jakie panują między nim a jego towarzyszami. Dla podbudowania morałów grupy Dragon Age korzysta z takich metod jak obdarowywanie swych towarzyszy prezentami. Dragon Age to gra taktyki i przemyślanej strategii.

05.08.2010. 12:19

Czym jest Dragon Age?

Dragon Age to nic innego jak fabularna gra komputerowa. Ale czy aby tylko? Absolutnie nie, to także rzesze fanów, wielbicieli, miłośników, fascynatów tej gry. Chyba nie ma miejsca na świecie gdzie nie byłoby fan clubu Dragon Age. Miłośnicy tej sagi (gra liczy już kilka części) stali się już bezpośrednimi twórcami historii swego ulubionego bohatera.

To epicka historia felerdańskiej krainy o bardzo uniwersalnym przesłaniem. Tytułowy Dragon Age został stworzony by ocalić świat. Szargany moralnymi wyborami, choć nie rzadko wbrew jakimkolwiek zasadom, wręcz na przekór nim dąży do celu – czyli pogodzenie skłóconych narodów i pokonanie upadłego boga Arcydemona. Dragon Age to gra akcji, inspiracją do jej powstania były dzieła gatunku, jakim jest fantasty.

05.08.2010. 12:12

Free Blog Themes and Templates