Postacie występujące w grze Dragon Age

PostacieWchodząc w krainę Dragon Age poznajemy grono niesamowitych fantasy postaci. Świat felerdański to bez wątpienia szalenie inteligentne psy mabari – legenda głosi, iż pochodzą one od wilków, które miały służyć legendarnemu bohaterowi. Są one nieodzownym elementem strategii wojennej.

Kolejną postacią jest nieco arogancki i nonszalancki adept Szarej Straży Alistair, to niedoszły templariusz, dobra dusza Duncana. Jeśli na swej drodze spotkasz olbrzyma niechętnie ujawniającego swe imię to musi być to Sten – czciciel kultury i wyznawca filozofii niesienia cywilizacji. Morringa, to wyjątkowa piękność w tym ‘brzydkim’ gronie, żywiąca lekceważenie do wszystkich istot. Dobrą stroną Dragon Age niewątpliwie jest Wynne – uzdrowicielka dusz, z Kręgu Maginów. Leliana – związana niegdyś z bardami, Oghren – były członek kasty wojowników oraz Zevraz – złodziej i skrytobójca to również nieodzowne postaci Dragon Age.

Dragon Age i jego bohaterowie tworzą wokół siebie fantastyczną aurę, która wciąga i całkowicie pochłania w ten tajemniczy i jakże ciekawy świat.

05.12.2010. 12:39

Najciekawsze nowości w 2011 roku pośród gier komputerowych

NowościJakie nowości i powroty szykują nam się na rok 2011? Otóż u progu Euro 2012 fani piłkarskich potyczek będą mogli przeprowadzić małą rozgrzewkę przed piłkarską fiestą, grając w Pro Evolution Soccer 2011. Autorzy zapowiadają szereg emocji, nowe stadiony, piłkarze w niebywałej formie.

Jeśli jednak wolimy bardziej świat fantasy, bajecznych krain to i dla takich koneserów znajdzie się gratka - Dragon Age II. Ta wspaniała gra RPG oderwie nas od szarej rzeczywistości i chociaż na moment pozwoli nam się wcielić w walecznego wojownika. Tym razem jednak autorzy gry lekko ograniczyli nam swobodę wyboru wojownika, ale tylko po to by jeszcze bardziej wzbogacić grę. Nowe tereny, jeszcze bardziej fascynujące krajobrazy to wszystko zapewni nam Dragon Age.

Miłośnicy pościgów i wartkiej akcji z pewnością będą wyczekiwać kolejnej odsłony Drivera: San Francisko. Twórcy przenoszą nas do filmowej scenerii lat 70-tych. Połączenie klasyki z nowoczesnością, szybkie zwroty akcji, szalone wyścigi z pewnością nie pozwolą nam się oderwać od PC.

05.08.2010. 12:29

Under Construction

Strona jest w trakcie przygotowania. Zapraszamy już wkrótce do nowego portalu o grze Dragon Age.

21.07.2010. 21:06

Free Blog Themes and Templates