Najciekawsze nowości w 2011 roku pośród gier komputerowych

NowościJakie nowości i powroty szykują nam się na rok 2011? Otóż u progu Euro 2012 fani piłkarskich potyczek będą mogli przeprowadzić małą rozgrzewkę przed piłkarską fiestą, grając w Pro Evolution Soccer 2011. Autorzy zapowiadają szereg emocji, nowe stadiony, piłkarze w niebywałej formie.

Jeśli jednak wolimy bardziej świat fantasy, bajecznych krain to i dla takich koneserów znajdzie się gratka - Dragon Age II. Ta wspaniała gra RPG oderwie nas od szarej rzeczywistości i chociaż na moment pozwoli nam się wcielić w walecznego wojownika. Tym razem jednak autorzy gry lekko ograniczyli nam swobodę wyboru wojownika, ale tylko po to by jeszcze bardziej wzbogacić grę. Nowe tereny, jeszcze bardziej fascynujące krajobrazy to wszystko zapewni nam Dragon Age.

Miłośnicy pościgów i wartkiej akcji z pewnością będą wyczekiwać kolejnej odsłony Drivera: San Francisko. Twórcy przenoszą nas do filmowej scenerii lat 70-tych. Połączenie klasyki z nowoczesnością, szybkie zwroty akcji, szalone wyścigi z pewnością nie pozwolą nam się oderwać od PC.

05.08.2010. 12:29

Free Blog Themes and Templates