Postacie występujące w grze Dragon Age

PostacieWchodząc w krainę Dragon Age poznajemy grono niesamowitych fantasy postaci. Świat felerdański to bez wątpienia szalenie inteligentne psy mabari – legenda głosi, iż pochodzą one od wilków, które miały służyć legendarnemu bohaterowi. Są one nieodzownym elementem strategii wojennej.

Kolejną postacią jest nieco arogancki i nonszalancki adept Szarej Straży Alistair, to niedoszły templariusz, dobra dusza Duncana. Jeśli na swej drodze spotkasz olbrzyma niechętnie ujawniającego swe imię to musi być to Sten – czciciel kultury i wyznawca filozofii niesienia cywilizacji. Morringa, to wyjątkowa piękność w tym ‘brzydkim’ gronie, żywiąca lekceważenie do wszystkich istot. Dobrą stroną Dragon Age niewątpliwie jest Wynne – uzdrowicielka dusz, z Kręgu Maginów. Leliana – związana niegdyś z bardami, Oghren – były członek kasty wojowników oraz Zevraz – złodziej i skrytobójca to również nieodzowne postaci Dragon Age.

Dragon Age i jego bohaterowie tworzą wokół siebie fantastyczną aurę, która wciąga i całkowicie pochłania w ten tajemniczy i jakże ciekawy świat.

05.12.2010. 12:39

Free Blog Themes and Templates